top of page

Корд

Ім’я: Корд
Вік: ~1 рік
Порода: курахівський поліцейський

Про себе:

Бажаю здоров‘я! Я Корд. Мене назвали на честь підрозділу поліції, який допоміг мене врятувати. Влітку мене зняли на відео військові, які нагодували, але не змогли взяти із собою. Скажу вам чесно, я був не в найкращій своїй формі (і це м‘яко кажучи). Я жив у Кураховому, де було мало людей і зовсім не було їжі. А ще я захворів та втратив всю свою шерсть. Готувався вже заснути та не прокинутись… було страшно, голодно та боляче.

Але відео військових побачили дівчата аж із Києва. І дуже дуже швидко організували мій порятунок. Допомогли їм у цьому поліцейські, уявляєте? Я відчував, що мене рятують, тому вів себе дуже чемно. А далі було дооовге лікування і реабілітація. Мене годували потрійними порціями, щоб я набирав кілограми. А коли в мене з‘явилися перші плямки нової шерсті, лікарі та дівчата так раділи, наче це в них шерсть зʼявилася :)

Зараз я вже весь волохатий. Чорний та дуже блискучий — на заздрість деяким, не буду показувати лапою :)

І бочки вже від‘їв, і в безпеці живу. Але сумно все одно… Кажуть, у кожної собаки має бути своя людина. А в мене моєї поки нема… Може, загубилася десь? Я на тебе чекаю!

Разова допомога 

Щомісячний платіж 

Мої фото

bottom of page