top of page

Кентуккі

Ім’я: Кентуккі
Вік: 7+
Порода: котячий нянь

Про себе:

Прривіт! Мене звуть Кентуккі. Це не перше моє ім’я, але людям подобається, та й мені ок.


За віком я не такий і старий, та з великим досвідом… Багато чого бачив у своєму житті. Але не все хочеться згадувати. Особливо останні кілька місяців, які я провів на вулицях Харківської області. Спочатку сам, потім прибився до військових. З ними тепло, їжа була, да і сховатися можна у бліндажі… Що ще треба? Ну, щоб за вухом почухали — це так доообре, що аж задня лапа іноді смикається :)


Потім мене привезли до Києва… Чогось одразу до клініки. Скажу вам чесно, там мені було не дуже. Кололи щось, мацали, смикали. Сказали, що треба лікуватися. А мені що? Аби тепло та безпечно.

Але потім…до клініки привезли кошенят! Я котів не сильно люблю, але ці маленькі… Кошенята, уявляєте! Нявчать, перелякані… А я ж знаю, що тут нема чого боятися. От і заспокоював їх…Дивився, щоб не сильно шкодили, коли освоїлися, а то почали вже розносити клініку! Няньчив, значить…

Та і настрій вони мені підіймали… Коли гасали навколо, я згадував своє безтурботне дитинство…


А потім їх розібрали… Ну і добре. Малим дім потрібен.

Я б теж хотів дім свій мати… І людей, щоб чухали за вухом. І біля батареї — люблю коли тепло. Розумію, що всі люблять малих. Вони ж такі гарненькі… Та все ж я маю надію…


Мені люди постійно кажуть, що я дуже хороший хлопчик… Може, хтось забере і мене у свій дім? Я й охороняти навчусь!


Але якщо не можете забрати, то нічого… Можна просто трішки допомогти… взяти під опіку…це коли щотижня чи щомісяця висилати трішки грошей на смачний корм…Я не люблю спричиняти незручності.

Разова допомога 

Щомісячний платіж 

Мої фото

bottom of page