top of page

Джен

Ім‘я: Джен
Вік: ~ 7 місяців
Порода: житомирська міні-вівчарка

Привіт!

Мене звати Джен. А ще мене називають Красуня, Розумничка та Супер-Дівчинка 🐕

Моє життя почалося чудово! В мене була мама, тепла й ніжна. А ще був братик, веселий. Ми постійно з ним гралися. Я була щаслива.

І раптом я опинилася у страшному місці, де постійно швидко-швидко їздили велииикі машини. І мами поруч вже не було… А братик лежав і не ворушився… Я намагалася його розбудити лапкою, але в мене нічого не вийшло… І я просто сиділа біля нього і плакала від розпачу…

Так мене знайшов великий і добрий чоловік. Він забрав мене з вулиці і привіз в місце, де в мене з’явилося багато нових друзів! Мене всі так добре прийняли, що я перестала сумувати. Собачки зі мною гралися, а люди обіймали та казали, що все буде добре!

Так я росла у Центрі Врятованих Тварин URSA. Росла, росла і виросла у… майже вівчарку. Тільки мініатюрну. Так люди кажуть…

Я дуже їх люблю, людей. Вони приємно чухають за вухом та грудку (кайфую від цього), граються… А головне — дають ці магічні бубочки 😍 — корм та смакоооолики! Не знаю, як це працює, але коли їх бачу в руках людини, ніби починаю розуміти все, що вона мені каже.

А знаєте, про що я мрію більше за все? Щоб колись, одного дня, до мене прийшла людина і забрала додому. Одразу! Я бачила, як це відбувається — до моїх друзів приходили люди і вони разом йшли такі щасливі!

А потім, кажуть, люди ведуть своїх собак у ма-га-зин…і там їм дарують багато іграшок, купу різних цікавих штук і… безкінеененечний запас смаколиків!

Радію за них і собі так хочу!

Разова допомога 

Щомісячний платіж 

Мої фото

bottom of page