top of page

Стратегія розвитку мисливства в Україні. Позиція нашої організації.У вересні 2023 р. команда URSA, АЗОУ та Uanimals зустрілися з представниками Державного агентства лісових ресурсів у Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України, аби донести просту й важливу думку: під час війни гине багато тварин і програму розвитку мисливства в Україні потрібно згортати, а не відновлювати!


Ми вже писали про те, що Міністерством було створено робочу групу з розробки «Стратегії розвитку мисливського господарства та полювання в Україні до 2030 року», яка, зокрема, передбачає наступне:

▪️відкриття полювання у воєнний період;

▪️фінансування мисливських господарств із держбюджету;

▪️запровадження курсів полювання у середніх навчальних закладах;

▪️розвиток екологічно найшкідливішого напряму – трофейного полювання тощо.

Ми виступаємо категорично проти такого «розвитку»! Свою позицію і хибність промисливського підходу детально виклали у наших соціальниїх мережаї, після чого одразу отримали дзвінок із запрошенням прийняти участь в обговоренні резонансного документу.

На цій зустрічі ми запропонували «Стратегію ОБМЕЖЕННЯ мисливництва в Україні», за прикладом західних країн, а також сформували список правок та доопрацювань вже існуючого документу, які, сподіваємось, будуть враховані.У будь-якому разі, URSA продовжить свою юридичну діяльність, спрямовану на захист тварин. Інакше, список вимерлих видів поповниться новими пунктами і в Україні більше не буде рисей, зубрів та ін.

Якщо вам відгукується напрямок, в якому ми рухаємося, нашу діяльність можна підтримати зручним для вас способом.

Comments


bottom of page