top of page

Стерилізаційна місія безпритульних тварин в Донецькій області.21/01 стартувала стерилізаційна місія безпритульних тварин в Донецькій обл., організована нашими друзями-партнерами Фондом «12 Вартових».

Смілива команда на чолі з неймовірною Лалою Тарапакіною вирушила в прифронтові зони, де була надана медична допомога сотням тварин Добропілля, Дружківки, Катеринівки, Костянтинівки, Курахового, Новобахмутівки, Нью Йорка, Очеретиного, Покровська, Торецька.

URSA приймала участь у цій місії завдяки потужній підтримці партнерів - FreedomeCode. Команда прогресивних, розумних, амбіційних молодих людей із добрими ❤️

І сьогодні ми хочемо подякувати та згадати, як все почалося.


Перша розмова з FreedomeCode відбулася наприкінці 2023, за кілька днів до Різдва. Нам запропонували допомогу та попросили надати інформацію щодо гострих потреб. Питання стерилізації є одним з найболючіших, тож ми зупинилися саме на цьому. Підготовка до спільного проєкту почалася одразу. Всі свята та початок року наша команда була на звʼязку з командою FreedomeCode та працювала над його реалізацією. А 15/01 ми отримали фінансову допомогу 4500 €, яку було спрямовано на забезпечення стерилізаційної місії.


Озираючись назад, іноді не віриться, що все вирішилося так швидко. Символічним є те, що 21/12/23 пройшов перший спільний дзвінок, а рівно через місяц, 21/01/24, були прооперовані перші тварини. Загалом, завдяки цьому проєкту, ми профінансували стерилізацію 100 тварин.


Кадри як проходила місія. Фото: волонтери-учасники місії.


Ми безмежно вдячні команді FreedomeCode. за довіру та підтримку! Завдяки саме такій молоді наша країна розвивається! Бажаємо вам успіхів та підкорення нових вершин!


В єдності наша сила та тільки разом ми можемо все!


Дякуємо всім учасникам місії: Некомерційна Організація «Nova Ukraine», Ксенія Березна, Нова Пошта Humanitarian, Save Pets of Ukraine, Порятунок Тварин Харків, Держпродспоживслужбі, лікарям Ярославу Шуміло та Олені Федоровій-Лещенко з Фонду «United for Animals», Шевченку Олександру, Павліні Герасім, ловцям Кристині Драгоморецькій та Олександру Кобилянському, за супровід — Марині Скобіль, волонтерам ГО «Дружківка — територія добра» на чолі з Юлією Гавріловою, Вікторії Жидковій.

Та БАГАТЬОМ іншим, хто координував на відстані та допомагав на місцях!

Comments


bottom of page