top of page

Розголос має значення!Розголос має значення. Це доведено нашими із вами, друзі, діями.

Поліція відреагувала на звернення!

Ми писали про те, як наша юристка Марина Іванюсько минулого місяця подала заяву в Дарницьке управління поліції за фактом ґвалтування тварин жителем смт Макарів Київської обл., який брав їх з притулків та у волонтерів. Проте представник правоохоронних органів не побачив складу злочину і ми подали на нього скаргу за бездіяльність в Дарницький районний суд, який цю скаргу відхилив (публікація Instagram/Facebook від 17/07.2023).

Та ми дотримуємося принципу «не опускати руки і робити все можливе». Тож вчора Марина повторно віднесла заяву в поліцію, а ми попросили вас про розголос нашої попередньої публікації.

І отримали результат!

18/07.2023 @kyiv.police повідомила про внесення заяви в ЄРДР та відкриття кримінального провадження за фактом жорстокого поводження з твариною.

*в офіційному повідомленні юрист URSA фігурує, як «жінка»), та головне — ефективність!😏
Завдяки вашій підтримці та голосу правоохоронні органи «включилися»!

Ми завжди ретельно стежимо за перебігом подій та робити все, аби Закон працював!

Адже наша головна мета — створення та розвиток гуманного суспільства, в якому немає жорстокості та насилля, а права тварин захищаються, як і права людей.

Підтримати нашу юридичну діяльність можна донатом у будь-який зручний для вас спосіб. У призначенні платежу вкажіть: «На юридичну діяльність».

コメント


bottom of page