top of page

Продовження історії з безпритульними тваринами Вороньківської громади
Продовження історії, як під прикриттям свинячої чуми місцева влада с. Вороньків Бориспільського р-ну вирішила приспати всіх безпритульних тварин. URSA та АЗОУ вирушили до Бориспільської районної держ. адміністрації Київської обл., аби не допустити знищення тварин (публікація Instagram/Facebook від 28/07).

Та це не єдина «дичина» Вороньківської громади…

За юридичною підтримкою до нас звернулися зоозахистиники Київської області, які повідомили, що в тому ж селі місцеві намагаються вижити невеличку перетримку для тварин, постраждалих від війни, бо ті заважають сусідам, які й звернулися до голови селища Любові Іванівни Чешко зі скаргами, яка побачила єдине рішення цього питання — переселити тварин в ліс.

Тож керівниця URSA Ярослава Коба та віце-президентка АЗОУ Марина Суркова поїхали на прийом до сільської голови, де обґрунтували, чому її варіант не є прийнятним, адже це небезпечно для собак та котів, які можуть стати жертвами диких тварин чи живодерів.

А також, якщо вона не припинить приймати жорстокі рішення по відношенню до тварин, ми будемо вирішувати питання на вищому рівні.

Після спілкування з Чешко Л.І. Ярослава Коба та Марина відвідали ту саму перетримку, організовану сімʼєю Тетяни та Олександра на території власного будинку. Наразі вони дбають про 8 собак та 18 котів, які проходять реабілітацію після жахіть війни.

Всі тваринки мають якісь травми, та доглянуті й нагодовані.

Паркан у подвір’ї зроблено так, щоб чотирилапі не виходили. Ніякого зайвого шуму та неприємного запаху там не відчувається.
Ми тримаємо зв‘язок з Тетяною та Олександром і готові надати їм юридичну допомогу, якщо місцева влада надалі буде підтримувати цькування сусідами їхньої родини. Родини, яка оточила тварин любовʼю та турботою під час війни.

Підтримати нашу юридичну діяльність можна донатом у будь-який зручний для вас спосіб. У призначенні платежу вкажіть: «На юридичну діяльність».

Comments


bottom of page