top of page

Оновлення по просвітницькому проєкту «Закон на їхньому боці».Новини про наш просвітницький проєкт «Закон на їхньому боці». Ми часто про нього пишемо (публікації від 06/11/2023, 21/03/2024 та від 11/04/2024), оскільки він є по-справжньому важливим в інформуванні населення про Закон України «Про захист тварин від жорстокого поводження».


На початку квітня разом із нашими дружніми партнерами Suziria Charity, АЗОУ, HAU, медіа Online.UA та за підтримки національного оператора зовнішньої реклами PRIME Group пройшов черговий етап кампанії та було встановлено 9 нових бордів на основних трасах Києва.


Ми отримуємо багато запитів про встановлення таких бордів у різних куточках країни та готові до співпраці 🤝Закликаємо до діалогу представників територіальних громад. Просимо всіх, хто може допомогти з розміщенням бордів, писати нам в коментарях або в директ. Ми допоможемо та поділимося алгоритмом дій.


Самостійно ми не охопимо всю Україну. А разом із вами, поступово, продовжимо просвітницьку діяльність по різних областях.

Kommentare


bottom of page