top of page

Лука. Врятований з затопленої Херсонщини.Ділимося новинами про нашого підопічного Луку, який потрапив до нас після трагедії на Каховській ГЕС разом з іншими 9 песиками. Його стан був найважчим. Лікарі встановили ПТСР. Песик постійно атакував себе, намагаючись відгризти задні кінцівки. Луці давали невтішні прогнози, що він в такому стані довго не протягне та, скоріш за все, єдиним виходом буде евтаназія, бо то було не життя, а самі страждання.


Півроку песик знаходився в нашому Центрі Врятованих Тварин і його стан потрохи покращувався. Він товаришував з іншими хвостиками й залюбки йшов на контакт з людьми.

Та на початку цього року, після обстрілів, йому різко погіршало — повернулися напади. З кожним днем ставало все важче їх контролювати.


Було болісно спостерігати, як Лука втрачає життєву енергію, та відчувати при цьому своє безсилля. Але ми не могли опустити руки — адже він не здавався! Тож вирішили перевезти малого на професійну реабілітацію до наших друзів у Центр Реабілітації «Step Up» і вже через кілька тижнів помітили дуже позитивну динаміку.


Вкотре ми переконуємося, що особлива увага та індивідуальний підхід творять дива 🤍

Лікування та реабілітація Луки стали можливими завдяки його опікуну — Людині з добрим серцем - Олексію Суханову,який навіть не засумнівався та сказав робити все можливе задля порятунку песика, взявши на себе всі додаткові витрати: «Бо, інакше, нащо все це, якщо не можеш допомогти тим, що тобі дається».Тож днями Олексій разом із нашими дівчатами Оленою Мачинською та Аліною Турчин навідався до Луки в «Step Up». Песик дуже зрадів гостям та віддячив своєму янголу-охоронцю ніжними обіймами.


Щиро дякуємо Олексію за все, що він робить для хвостатих та за потужну підтримку нашої діяльності.


Ми продовжуємо шукати відповідальну, люблячу родину для лагідного Луки.

Comments


bottom of page