top of page

Випадок жорстокості на дорозі. Реакція нашої організації.26/02/2024 в гаражному кооперативі «Берізки 2» на Софіївській Борщагівці водій автомобіля марки Subaru, збив собаку та поїхав, не зупинившись. Песик помер на місці.


До нас звернулися підписники та колеги з проханням надати юридичну консультацію власникам чи свідкам події. На жаль, на зв‘язок вони не вийшли. Тож, маючи запис із камери спостереження та дані автомобіля, наша юристка Марина подала заяву на власника автомобіля у Відділення № 5 Головного управління Національної поліції в Київській області (с. Чайки). Тримаємо на контролі.


Далі справа за Поліцією Київської обл.


Просимо вас НЕ ігнорувати цей випадок та притягнути винну особу до відповідальності за ст. 299 ККУ.

Доведімо, що в Україні діють закони, які захищають тварин, та спільні з населенням дії дають належні результати. І головне — це допоможе врятувати життя багатьох інших чотирилапих, які щодня гинуть під колесами автівок, водії яких їдуть геть.

Оновлення від 07/03/2024:

Після реєстрації заяви працівники правоохоронних органів повідомили, що 01/03/2024 дана особа була затримана поліцією Дарницького р-ну за ряд злочинів, передбачених ст. 185 ККУ, та наразі знаходиться в СІЗО.

Заява за фактом жорсткого поводження з тваринами має бути додана до сукупності злочинів.

Σχόλια


bottom of page