top of page

Вдалось зупинити знищення безпритульних тварин у Вороньківській громаді на Київщині.
Завдяки небайдужості та активності підписників, ми дізналися про те, що Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради заявив про винищення безпритульних тварин громади в рамках боротьби з африканською чумою свиней до 30/07/2023.

Тож сьогодні керівниця URSA Ярослава Коба АЗОУ Марина Суркова, підготувавши звернення та не обмежившись лише ним, вирішили поїхати на особистий прийом до голови Бориспільської районної державної адміністрації Дяченка Руслана Олексійовича, аби донести неприпустимість таких дій.

Ми розуміли: потрібно діяти негайно, аби зупитини знищення тварин. До того ж, Законом України про захист тварин заборонено евтаназію і подібні дії є порушенням.

Голова адміністрації Руслан Олексійович пішов на діалог із нами і запевнив, що масового винищення тварин в рамках боротьби з чумою не може бути.

Дане рішення було оприлюднено на сайті адміністрації.Цей кейс показує, як небайдужість та знання законодавства можуть врятувати сотні невинних життів. Вкрай важливо діяти, об‘єднуватись і робити все можливе для побудови та розвитку здорового гуманного суспільства.

Comments


bottom of page