top of page

Фрея

Ім’я: Фрея
Вік: 10 років
Порода: київська попригунка

Про себе:


Привіт!

Мене звати Фрея і колись у мене була сім’я… Ми довго жили всі разом, із двома моїми молодшими сестрами, і дуже-дуже любили нашу маму!

Але одного ранку ми прокинулися від гуркоту та вибухів, а мама поїхала…

Потім нас привезли до її брата, але той відмовився від нас зі словами: «Їх аж троє!», а на мене сказав: «А ця стара і постійно гавкає. Приспіть її».

Тоді Аліна забрала нас під опіку. Невдовзі мої сестри поїхали до нових сімей, чому я дуже радію, а в мене виявили рак, прооперували і повністю вилікували, тож тепер я здорова дівчинка і справжній герой!


Аліна каже, що мені аж 10 років, але я дуже в цьому сумніваюся, бо відчуваю себе максимум на 4! Хто ж у 10 років любить скакати навколо людей, гасати полем і ловити мух? А я люблю!


Зараз я живу з іншими песиками в Центрі Врятованих Тварин URSA, де нас добре годують та вигулюють. Аліна з іншими дівчатами часто приїжджає в гості. Якось я почула, що вони обговорювали між собою: «Старих собачок не беруть, такі, як Фрея та Дружок, скоріш за все залишаться з нами». Я навіть не зрозуміла, це пагано чи добре. Бо тут у Центрі про нас дуже турбуються, але я пам’ятаю, що коли в тебе своя родина, це зовсім інше.

Мене іноді фотографують та, я знаю, що шукають мені родину. Наші добрі дівчата вірять в найкраще. То ж і я вірю, що одного дня мене, стареньку зовні, але дуже молоду всередині, заберуть до дому добрі Люди. Просто треба ще трошки почекати.

 

А поки ти можеш стати моїм одобрим пікуном на відстані! Надсилати мені гроші на корм та смаколики, я ї дуже люблю. Це буде дуже гав-здорово!

Разова допомога 

Щомісячний платіж 

Мої фото

bottom of page