top of page

Бадді

Ім‘я: Бадді
Вік: 10-11 місяців
Порода: чорнявий ельф

Привіт!


Мене звати Бадді. Я брат Санні, до речі :) Старший, аж на кілька хвилин!

І на початку цього літа нас врятували класні люди. Хтось привіз нас в центр Києва, де ми зовсім розгубилися і не знали що робити. Було страшно: багато різних, часто злих, людей…великі собаки, машини і навіть не було де сховатися!

Але от, прийшли люди і стали нас ловити. Ми спочатку злякалися дуже, бо думали що нас знову будуть бити чи ганяти. Але ні. Вони відвезли нас до лікаря. Лікар колов мене голками та давав гіркі таблетки… але там було тепло, багато їжі та поступово навіть животик перестав боліти…

А потім, коли ми всі одужали, нам почали шукати родини. І моєму братику та сестрі навіть знайшли! А от мені і Санні — ще ні…

Ми тимчасово перебуваємо в Центрі Врятованих Тварин. Тут добре: багато собак, безпечно та тепло… Та все ж я мрію про когось, хто буде любити тільки мене! А я буду любити тільки його! І ми будемо найщасливішими друзями у світі!

Я трошки сором‘язливий і боюсь незнайомців… Ховаюсь за брата і тільки носа висовую — так розпізнаю, чи це саме та людина, яка моя… Її я точно впізнаю та не буду боятися!


Так хочу мати свою родину!


А поки що в мене є тільки віртуальний янгол-опікун. Кажуть, що це коли людина дуже тебе любить, але не може взяти додому… Тому дає гроші, щоб ти точно був не голодний та доглянутий. І в мене є така людина, уявляєте! Але їй потрібні друзі-янголи, які допоможуть мене утримувати. А я буду, гав, передавати вам вітання!

Разова допомога 

Щомісячний платіж 

Мої фото

bottom of page